Obmieňate nábytok? Kuchynské vybavenie?

Nezisková organizácia Tectum Vitae n. o., ktorá pripravuje prevádzkovanie Centra sociálnej pomoci na Hrubej Strane vás žiada o pomoc pri zabezpečovaní vybavenia. Jedná sa hlavne o rozťahovacie postele, poschodové postele a detské postieľky. Ale aj iné veci do domácnosti.Materiál môžete odovzdať v zbernom dvore.Ďakujeme za akúkoľvek pomoc.Tectum Vitae n.o.

Dobrý deň,

Na základe opatrení - upresnenia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Trenčín a vzhľadom k pretrvávajúcej vážnej pandemickej situácii, sa ruší odovzdávanie Cien obce a starostu obce plánované na 1.1.2021 o 16,00hod. Ceny obce a starostu obce budú laureátom odovzdané po uvoľnení opatrení v náhradnom termíne, o ktorom vás budeme včas informovať.

Milí spoluobčania,

bežia prvé hodiny roku 2021 a je pre mňa cťou  prihovoriť sa  Vám na jeho začiatku.

Vianočná k nám prišla chvíľa, darčeky nám pripravila.

Ihličie a kapor vonia, na stromčeku zvončeky zvonia.

Brodíme sa večer v snehu, v očiach máme zvláštnu nehu.

Vážení rodičia,

počas aktuálneho roka sa vďaka COVID-19 pandémii preniesla väčšina stretnutí do virtuálneho prostredia.  Táto zmena sa však týka i školského procesu a to nie len vysokoškolákov a stredoškolákov, ale i žiakov základných škôl – vašich detí.

Vzhľadom k tomu, že naďalej pretrvávajú nedoplatky na daniach a smetiach zverejňujeme občanov, ktorí nemajú tieto poplatky uhradené za rok 2020 a za roky 2018 – 2019. Zároveň ich vyzývame k ich uhradeniu.

NEDOP._CETUNA.xlsx

NEDOP._BZINCE.xlsx

NEDOP._HR.Strana.xlsx

Dobrý deň,

týmto Vám chcem oznámiť, že od dneska t.j. 3.11.2020 je spoločný úrad samosprávy z dôvodu karantény zatvorený a nebude fungovať minimálne do 9.11.2020.

Všetci zamestnanci zostávajú doma, takže nevybavíte nič ani telefonicky a nebude fungovať ani podateľňa.O nových skutočnostiach Vás budem informovať.

Za vzniknuté nepríjemnosti sa vopred ospravedlňujem.