Oznam pre obyvateľov miestnej časti Cetuna:

V najbližších dňoch – týždňoch bude firma SupTel vykonávať opravu poškodeného telekomunikačného kábla na úseku podľa priloženého nákresu. V prípade akýchkoľvek otázok volajte priamo:

Majitel domu 444 mal zrejme vcera majstrov ktorym nezalezi co sa stane s odpadom, v tomto pripade maltou. Ved co, vylejeme to na obecny pozemok. Ocakavam od majitela ze da veci do poriadku. Zberny dvor je otvoreny. Starosta obce

Milí občania,

Termín oceňovania našich občanov „Cenou obce“ a „Cenou starostu obce“ sa pomaly blíži a ak nám to situácia dovolí, udelíme ich 1.1.2022. Obraciam sa na vás s prosbou o vaše názory a návrhy. Do 26.11.2021 je možné mne alebo prostredníctvom vašich poslancov, zaslať alebo osobne oznámiť váš návrh na ocenenie aj s krátkym zdôvodnením vášho návrhu.

Dom kultúry Javorina Stará Turá Vás srdečne pozýva na Staroturanský farmársky trh, ktorý sa uskutoční v sobotu 25. septembra 2021 od 8.00 do 13.00 hod. na Námestí slobody v Starej Turej.

dňa 7. septembra 2021 si pripomenieme Svetový deň čistého ovzdušia – International Day of Clean Air for blue skies, ktorý bol po prvý krát vyhlásený na pôde OSN v roku 2020.

Vzhľadom k predpovedanej zlej prognóze počasia na termín 31.8.2021 došlo k zmene termínu koncertu na 5.9.2021 o 19.00 hod (nedeľa).