Europske zdruzenie slamenych stavitelov Vas pozyva na medzinarodnu konferenciu, ktora sa bude konat tento mesiac 30.7 az 1.8 online na Youtube v anglickom jazyku .

Dobrý deň,

chcem Vás pozvať na samozber BIO čerešní, ktorý sa začne 02.7.2020 od 8 do 19 hod. Za priaznivého počasia každý deň i počas víkendov aj sviatkov.

Cena samozberu je 3,00 €/kg.

Dnešný stav na zbernom dvore – viď fotografie – inteligencia na bode nula.

Vazene pani starostky, pani starostovia, pani primatori, dovolujeme si Vas v mene pana predsedu Trencianskeho samospravneho kraja Ing.

Vážení kolegovia, občania,

oslovujem Vás v mene Iniciatívy pre rozvoj slovenského vidieka, ktoré zverejnilo Výzvu Vláde a zodpovedným orgánom v súvislosti s prípravou programu CLLD/LEADER na nové programové obdobie.

Vazeny zakaznik,
Radi by sme Vas upozornili, ze v ramci skvalitnenia nasich sluzieb budeme dna 17.6.2021 v case 00:00 - 06:00 vykonavat udrzbu chrbticovej technologie v lokalite Trenčín, Ilava a okolie. V uvedenom case moze dojst k niekolkym kratkym

V piatok  9. júla 2021 o 12. hodine sa uskutoční pravidelné preskúšanie varovnej siete sirén na území Slovenskej republiky dvojminútovým stálym tónom.  Preskúšanie sirén sa vykonáva v zmysle zákona č. 42/1994 Z. z. o civilnej ochrane obyvateľstva.