FW Extrémne premeny lacobranislavgmail.com Gmail

Dobrý deň, 

radi by sme Vás poprosili o pomoc s informovaním obyvateľov Vašej obce o možnosti prihlásiť sa do relácie Extrémne premeny.

Extrémne premeny je relácia na TV Markíza, ktorá úspešne pomáha ľuďom trpiacim obezitou 3. stupňa dostať druhú šancu na život. Počas 12 mesiacov chudnutia pod dozorom nášho trénera Maroša Molnára, výživových poradcov a iných odborníkov schudnú účinkujúci desiatky kilogramov, no najviac sa im poďakuje ich zdravie.

Do Extrémnych premien sa môžu prihlásiť muži a ženy: 

- trpiaci extrémnou obezitou / obezitou 3. stupňa (BMI 40+), závisí to aj od výšky no u žien je to min. od 110kg a u mužov od 120kg

- vo veku od min. 17 rokov

Účasť v relácii je bezplatná a náklady spojené s chudnutím pomáha hradiť TV Markíza. Účinkujúci počas celého roka naďalej žijú vo svojej domácnosti a chodia do práce ako predtým, no popritom sa zdravo stravujú a trénujú podľa nastaveného plánu.

Momentálne prebieha kasting do 4. série, no pokiaľ niekto nesleduje TV Markíza, pravdepodobne sa nedozvie o možnosti prihlásiť sa. 

Pokiaľ je vo Vašej obci niekto, komu by Extrémne premeny mohli pomôcť a uznáte to za vhodné, budeme radi ak ho o tejto možnosti informujete. 

V prípade záujmu o účasť v relácii alebo akýchkoľvek otázok môžu záujemcovia kontaktovať kolegu Mária Vaska, 0901 705 002, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Vopred Vám ďakujeme a prajeme všetko dobré,

Kasting tím TV Markíza