Pozrieme sa pod stromček, čo nás čaká za darček.

Váženíspoluobčania,

opäť sú tu Vianoce a blížiaci sa Nový rok. Mnohým z nás sa v mysli vybavia posledné Vianoce či oslavy Nového roka, kedy sme ani netušili, čo nám pripraví rok 2020. Od marca sme dennodenne počúvali väčšinou negatívne informácie, ktoré v nás vyvolávali pocit neistoty a často aj strachu. Toto ovzdušie sa prenieslo aj na tohtoročné vianočné sviatky. Asi môžem povedať, že si ich budeme dlho pamätať. Cez to všetko vám milí občania našej krásnej obce  ďakujem za trpezlivosť a pochopenie pri zvládaní situácií, ktoré vám život v priebehu roka pripravil. Či už jednotlivcom, rodinám alebo pracovným kolektívom.

Užite si preto plnými dúškami tieto Vianočné chvíle v kruhu svojich najbližších. Veď byť obklopený svojimi blízkymi v čase Vianoc je krásny dar, ktorý si želáme všetci. To, že nás čas Vianoc vracia do minulosti a do krásnych rokov mladosti nás napĺňa pocitom šťastia, lásky a pokoja. Veď počas celého uponáhľaného roka, plného každodenných starostí je pocit bezpečia, pokoja, šťastia a lásky zaslúženým darom pre každého z nás. Vytvorme si aj počas týchto Vianoc túto krásnu atmosféru v našich domovoch a v našich rodinách. Zachovajme si aj napriek súčasnej situácii úctu k sviatkom pokoja, lásky a porozumenia.Buďme  si bližší ako inokedy aj preto, lebo chceme byť blízko seba, zaspomínať si na naše detské časy pri vianočnom stromčeku, či sa v spomienkach vrátiť ku krásnym okamihom v našich životoch. Opäť si aspoň teraz pripomeňme, aké to je potešiť sa z radosti našich detí, vnúčat, ale aj dospelých.

Ak sa nám to všetko podarí, môžeme byť spokojní sami so sebou.

Nech sa všetkým dobre darí

v našom krásnom, bzinskom kraji.

Nech nám zdravie dobre slúži,

nech sa splní, po čom človek túži.

Krásne Vianoce 2020

praje