ikona erb

Dom kultúry Javorina a mesto Stará Turá Vás srdečne pozývajú na 13. ročník tradičného podujatia Remeslá našich predkov v piatok 9. augusta 2019 od 10,00 hod. na Námestie slobody i do Domu kultúry Javorina.

Čaká na vás pestrý remeselný jarmok, zaujímavá ponuka jedál a kultúrny program, ktorý začína od 15.00 hod. kedy sa predstaví   ženský zbor Tetičky z Kunovíc                     o 16.00 hod. sa pri príležitosti 350-teho výročia udelenia jarmočného privilégia Starej Turej uskutočnia historické slávnosti a v závere kultúrneho programu o 19.00 hod. vystúpi folklórny súbor Slnečnica z Piešťan.

Súčasťou podujatia je  výstava Zvyky a obyčaje Starej Turej (2. posch. DK Javorina) a výstava Remeslá Starej Turej (Mestské múzeum).

Deti sa môžu tešiť na maličkú školičku tanca, tvorivé dielne i drevený kolotoč.

Príďte si i Vy vychutnať príjemnú jarmočnú atmosféru. Všetci ste srdečné vítaní.