Coronavirus

Vážení občania,

Obecný úrad vám na základe opatrení vlády SR pre zabezpečenie základných životných potrieb odkázaných osôb, ktoré sú pozitívne na ochorenie COVID-19, ponúka možnosť  zabezpečovania nákupov do domácnosti a dovoz obedov. Táto ponuka je určená pre pozitívne testované osoby na COVID – 19, rodiny v karanténe a samostatne žijúce manželské páry(jedincov) nad 65 rokov.

Možnosti sú nasledovné:

• V čase 7,00 – 11,00hod zavolajte na číslo 032/7793234 a nahláste si požiadavku na nákup – nezabudnite nahlásiť meno, priezvisko, číslo domu, číslo telefónu
  • V čase 7,00 – 11,00hod napíšte mail na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. so zoznamom pre nákup - nezabudnite napísať meno, priezvisko, číslo domu, číslo telefónu
  • Pri dovoze nákupu alebo obedu odovzdajte zamestnancovi obecného úradu lístoček s požiadavkou na nákup na ďalší deň.

Zamestnanci úradu vám nákup alebo obed dovezú domov aj s bločkom od nákupu, následne mu zaplatíte za nákup.

pdfuznesenie_vlády_28.2.2021.pdf

docxnákupy_potravín_a_obedov_-_oznam.docx