Covid automat od 14.6.2021

V druhom stupni varovania sú okresy Kysucké Nové Mesto a Myjava.

V prvom stupni varovania budú od pondelka okresy Banská Štiavnica, Skalica a Trenčín.

V druhom stupni ostražitosti, ktorý zodpovedá oranžovej farbe sú zaradené okresy Bánovce nad Bebravou, Bardejov, Bytča, Čadca, Gelnica, Humenné, Levice, Námestovo, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Rimavská Sobota, Ružomberok, Senica, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trnava, Tvrdošín, Vranov nad Topľou a okres Žilina.

Do prvého stupňa ostražitosti, ktorý zodpovedá žltej farbe, sú zaradené okresy Banská Bystrica, Bratislava I.-V., Detva, Dolný Kubín, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Ilava, Kežmarok, Komárno, Košice I.-IV., Košice-okolie, Krupina, Levoča, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Medzilaborce, Michalovce, Nitra, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Revúca, Rožňava, Sabinov, Senec, Snina, Stará Ľubovňa, Svidník, Trebišov, Veľký Krtíš, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zlaté Moravce a okres Zvolen.

V stupni monitoring, ktorý zodpovedá zelenej farbe, budú od pondelka zaradené okresy Brezno, Púchov, Šaľa, Stropkov, Topoľčany a Turčianske Teplice.