ikona erb

Milí Bzinčania,

Ako ste si už mnohí všimli, začali sa práce na rekonštrukcii viacúčelového ihriska pri Základnej škole. Tieto budú postupne pokračovať s predpokladom kompletného dokončenia v mesiaci marec – apríl 2022. V závislosti od počasia.

Na rekonštrukciu ihriska sme získali dotáciu od Fondu na podporu športu 50 tis. Eur (viď. Rozhodnutie FNPŠ) a z vlastných prostriedkov prispievame na spoluúčasť tiež rovnakou sumou. Celý projekt schválilo obecné zastupiteľstvo. Pre vašu lepšiu predstavu ako bude nové viacúčelové ihrisko vyzerať si môžete pozrieť prílohu „stavebné úpravy ihrisko Bzince“. Verím, že novým ihriskom vytvoríme našim školákom a škôlkárom pekné prostredie pre ich športovanie. A nielen im, ale aj ostatným záujemcom o beh, volejbal, futbal, tenis a basketbal.

pdfRozhodnutie_FNPŠ.pdf

stav.upravy_ihrisko_Bzince.pdf